Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63023

    Vec nekoliko godina posecujem razne klinike od neurologa, psihologa, oftamologa itd. Misleci da ce mi neko pomoci. Moj problem je vid ali ne dijoptrijski jer sve savrseno vidim vec nacin na koji gledam jer je kao kada se zagledate. Nisam u stanju da trcim, slobodno hodam jer nisam sigurna o tlo. Radila sam i magnet glave na kome su rekli da je sve uredu osim da mi je mozak dosta stariji a imam 35god. I da je kao kod narkomana a nikada se nisam drogirala. Neki skeneri celog tela su rekli da imam slabu cirkulaciju u mozgu. Neki da imam atrofiju mreznjace i koristeci sve njihove terapije nemam pomaka. Recite mi molim vas kome da se obratim za pomoc.