Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63021

    Postovani, unazad nekoliko godina patim od bolova na samom dnu karlice. Bolovi se pojavljuju iznenada u vidu probadanja, grchenja, stezanja i shtipanja. Intenzivni su, izazivaju malaksalost i mucninu, praceni su osecajem mravinjanja, svraba i opste neugodnosti i remete me u svakodnevnim aktivnostima. Preciznije bih rekla da je bol prisutan u regionu vulve, anusa sa shirenjem prema donjim ledjima i desnom kuku. Prosle godine mi je otkrivene endometrioza jajnika koju sam operativnim putem uklonila i primala dipherelin 6 meseci. Bolove sam subjektivno pripisivala toj dijagnozi. Medjutim, meni se i nakon operacije iste tegobe ponovo javljaju i to vise puta. Nekad to traje 10 dana, a ume da potraje i nekoliko meseci. Radila sam ponovo sve analize i sa ginekoloske strane nisam nikad bila zdravija. Brisevi su u redu, uz u redu itd. . Ksl u redu, bubrezi i besika tagodje u redu. Uradila sam i rendgen lumbo sakralne kicme i tu je nalaz uredan. Napomenula bih da imam 31 godinu i visak kilograma. Sa svoje 2 godine sam igrajuci se u kadi prilikom skakanja snazno udarila trticni deo kicme u chesmu. Majka je nosila snimke na institut za majku i dete i oni su rekli da nema povrede. Samo prvih 24h nisam mokrila i lezala sam uplaseno u krevetu. Posle sam se normalno ponasala po prici moje majke. To je jedino od povreda sto mogu da navedem. I dalje su prisutni bolovi i ja vise ne znam kome da se obratim za pomoc. Bilo kakav savet bi mi dobro dosao. Unapred zahvalna.