Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63008

    Mojoj majci je na rendgenskom snimku utvrdjeno da ima discarthrosis l4-l5 i osteoporosis! Vec 3 nedelje ima problema sa bolovima u kuku sto joj otezava noramlno kretanje. Uzimanje diklofena u tabletama i inekcijama joj bas i nije pomoglo. Bolje joj je nekih 20% , ali je i dalje prinudjena da lezi. Pocela je da termoforom greje bolno mesto od cega se bolje oseca. Molila bih vas da mi odgovorite kako se to leci i koliko vremena je potrebno da prodje kako bi ponovo hodala normalno. Ona ipak ima 70 god, ali je jako vitalna za svoje godine. Unapred zahvalna