Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6295

    Postovani, prosle godine sam primetila da blago trnjenje u rukama i nogama. Imam utisak kao da me nesto bocka. To je otprilike pocelo u prolece (kada su pocele vrucine) i trajalo je negde do sredine leta. Simptomi su onda prestali i ja sam na to totalno zaboravila. Ove godine mi se opet javlja isti osecaj i pocelo je pre otprilike nedelju dana, tj. u istom periodu kao i prosle godine. Inace nikakve druge smetnje nemam. Ne osecam slabost u rukama i nogama i normalno obavljam svoje dnevne obaveze. Imam 28 godina i nikakve druge zdravstvene probleme. Da li mislite da je u pitanju nesto neuroloski i koliko bih ozbiljno trebala da shvatim ovakve simptome? Da li oni mogu da ukazuju na neka ozbiljna obolenja kao sto je MS? Unapred zahvaljujem