Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62928

    Postovani, uradila sam magnetnu rezonancu mozga gde su nadjene pocetne leukoencefalopatske promene iza okcipitalnih rogova, ranije su dijagnostikovane klaster glavobolje, inace sam prevremeno rodjena i u ranom detinjstvu sam imala febrilne konvulzije i uzimala fenobarbiton. Otac ima iste glavobolje u porodici nema prevremenih mozdanih udara, demencije ili psihijatrijskih oboljenja. Moje pitanje se najvise odnosi na ove promene utvrdjene magnetnom rezonancom. Unapred vam hvala!