Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62924

    Moj suprug ima bolesnu sestru od shizofrenija ili psihoze. Njegove braca od tetke i strica imaju istu ovu bolest sto ocito je nasledna. Oni svi su prvorodjeni djece. Zelim da znam dali postoji mogucnost da se i na moje dete prenese njihove gene. Njihova bolest pocela je od pubertetske dane kod svih troje razlicito. Od 15 do 20 godina. Molim vas i za savet plus da mi preporucite neku knjigu od te oblasti. Hvala