Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62905

    Poštovani, upravo sam pročitala vaš tekst o ccsvi i ms i istraživanju u nišu. Moja majka ima ms, prvi simptomi su bili 1994. Godine kada je imala neuritis retrobulbaris, a nakon toga do 2007. Godine joj je dijagnosticirana ms nakon gubitka osjecaja u nogama. Nakon pulsne terapije nije imala relaps 11 mjeseci. U aprilu 2008. Ponovo je primila terapiju. Od tada uzima samo vitaminsku terapiju, ali sad joj je malo povišen pritisak i osjeca nesvestice. Jučer je bila na kontroli kod neurologa i predloženo je da uradi color doppler vratne kičme (ako sam dobro razumjela) i tcd. Da li već tim pregleda mogu biti primjećena suženja? Oprostite što sam napravila ovoliki uvod, moje pitanje je da li i državljani bih mogu da urade testiranje u nišu i koji su uslovi. Unaprijed hvala