Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6290

    Da li se Lazarevicev znak smatra pozitivnim ako se vrlo blag bol javi samo u II III i IV prstu stopala(vrhovi prstiju odozdo) kada je noga na oko 70 stepeni a stopalo dorzilfektirano. Bol nije prisutan u gluteusu butini i listu, ni u drugim delovima stopala. Ma MRI se primecuju incipijentne degenerativne promene bez diskoradikularne iritacije ali je MRI radjene u lezecem polozaju. Da li je moguce da je to znak diskus hernije?