Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62895

    Uradila sam magnetnu rezonancu mozga, rezultati su dobri, samo imam slabiju upalu sinusa. Takodje sam uradila i snimak eviciranih potencijala, i tu su rezltati bili dobro. Sada trenutno nemam trnjenje ruku, nego samo bolove u predelu desne nadlaktice. Ja sam se ranije javljala, zbog trnjenja ruku, misleci da mozda imam aneurizmu kao moj brat. Ako su ova snimanja dobra, da li se ta bolest u potpunosti iskljucuje? Unapred vam hvala!