Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62849

    Postovani, imam 30 godina i vec 5-6 godina patim od jakih bolova u predelu slepoocnice i dela kosti gde se nalazi obrva i to samo sa desne strane. Radio sam razne preglede i ustanovljeno mi je da navodno imam upalu nekog nerva koja se javlja povremeno. Dobio sam terapiju brufen mast i kompleks viamina b ali nista mi ne pomaze i imam nesnosne bolove. Da li mi mozete pomoci ili me uputiti ne neki pregled? Unapred zahvalan, nemanja.