Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62831

    Moj je otac 16. Maja 2010. God. Imao mozdani udar, smesten je u bolnicu sv sava gde se i sada nalazi. Ima 78 godina. Pogodjena je leva strana mozga. Uz ovo imao je i dodatne komplikacije: urinarnu infekciju od katetra, krvarenje cira na zeludcu, temperaturu. Sada je i dalje dezorjentisan i ne moze nista da zapamti. Predvidjen je za rehabilitaciju u slankamenu, od 14. 06. 2010. Interesuje me da li je dobro da ide na rehabilitaciju s obzirom na dezorjentaciju i da li bi bilo dobro da sa njim ide i neko iz porodice? Hvala!