Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62742

    Postovani, ja skoro godinu dana ima osecaj da mi je neko seo na glavu, pritiskanje u zadjem delu glave i krece se ka prednjem delu, bas se lose osecam kao da cu pasti, i to nemam bas svaki dan, nego danas npr. Posto je pretoplo bilo ili kad je zagusljivo negde, krvni pritisak mi je nizi, ali ja sam navikla sa njim, sve sam analize uradila sve je uredu, isla bih da snimam glavu, ili mi mozete pomoci na neki drugi nacin?