Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62728

    Vidim duple slike i javila mi se razrokost na levom oku. Bio sam na mr i prilazem nalaze pa vas molim da mi ih rastumacite i eventualno predlozite dalje korake u lecenju. Mr pregled endokranijuma. Pregled je radjen tse i flair sekvencama sa t1w, t2w i pdw vremenima relaksacije u aksijalnoj i sagitalnoj ravni. Zakljucak: obostrano frontalno i parietalno nekoliko starih lakunarnih postinfarktnih lezija, a ostali nalaz je bez patoloskih promena. Mr arteriografija glave zakljucak: odsustvo vizualizacije aca1 desno.