Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62636

    Moj suprug je imao hemoragiju cerebri pre osam meseci i oporavio se super. Od lekova uzima samo aminalon. Dali moze da ga zameni sa keltican (nabavlja se iskljucivo u inostranstvi) , posto je smo culi da je bolji od aminalona?

    Odgovoreno: 10. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #62636

    • Dali mogu da koristim keltican forte imala sam fascijis parezu i za oporavak nerva

    • Postovanje, zanima me za sta se upotrebljava lek odnosno kapsule keltican forte i gde se mogu kupiti? Receno mi je da moraju biti iskljucivo original i da je nemacki proizvodjac. Zanima me vase misljenje? Unapred zahvalna!