Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62617

    Postovani, vec duzi niz godina imam probleme sa trncima, narocito leve strane tela, ali nekad i nogu, glave. . Inace imam 49 godina. Problemi su izrazeni prilikom spavanja, ili duzeg sedenja. Od decembra meseca su se javili i bolovi u oba ramena. Radjene su mi terapije za vratni deo kicme: laser, ultrazvuk, magneti. . . A potom i shockwave. Nisam osetila poboljsanje. Trenutno radim vezbe po savetu fizijatra. Od snimaka imam odradjen ultrazvuk ramena: obostrano zadebljali tetivni pripoji suprapsinatusa bez kalcificiranja. Desno kalcifikacije pripoja duge glave bicepsa i dela pektoralisa. Zatim ro cervikalnog dela kicme i ro grafija kalvikule ramena i skapule: m47 spondylosis i rtg pregled vertebra cervicalisur carthrosis spondylosis cervicalis i rtg oba ramena pojasa: perithendinitis humeroscapularis lat. Sin. Incip. Pre par godina je radjena i mr glave i tu je kako kazu sve u redu. Sto se emg nalaza, nije vidjena znacajna promena: n tibialis deformisanog izgleda, snizene motorne brzine provodjenja. Nalaz ukazuje na hronicnu radikulopatiju c6 levo i l5 levo umereno teskog stepena uz koincidentalan nalaz kompresije nerva u tarzalnom kanalu. Sto se tice nalaza na ekstrakranijalnim arterijama, on je uredan. Bolovi u ramenima su prilikom lezanja stvarno jaki, ali me vise brine povremeno trnjenje. Da li je moguce preuzeti jos nesto sem vezbi? Sta je pre svega uzrok svih tegoba?