Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62609

    Postovani imam problem. Pocele su mi se tresti ruke npr. Kad pijem kafu, pogotovo ako ima vise osoba. Unazad mjesec dana to mi se pocelo javljati sad je sve cesce. Uz to prekomjerno se znojim. Nemam nikakvu dijagnozu, radila sam hormone stitne zlijezde i uredu su. Ne znam sta mi je. Ne konzumiram ni alkohol ni cigarete a sad i kafu izbjegavam piti pogotovo kad je neko prisutan. Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.