Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62583

    2008 - sy. Lumbale acutum, protrusio disci l3-l4, l4-l5, l5-s1, polydiscarthrosis. Inace l sindrom sa recidivantnim aktuelizacijama. Subtrohanterni prelom 1998 god. Desna noga kraca, 4 lose uradjene operacije sa posledicama koje pisem. Skolioza kicmenog stuba. Trenutno 15 dana ne mogu ili jedva hodam sa bolovima, lumbalno. U martu bila kod dr. Petra dinica hiroprakticara i prosle nedelje ali nikako da se smiri. Uz ove dijagnoze ima jos ali malo prostora. Zivim od rada leti, prodaje svojih slika i bas sad se desava uzas. Kako i da li mogu da sebi malo pomognem. Naravno pijem gomilu lekova, i movalis i tetrazepan i deksazon, no-dol, i stosta jos. Da li moze dr kojadinovic da me primi na pregled i gde da se javim. Ne znam da li da napominjem da mislim da je zaista hitno. Inace da ne zaboravim da sam 1954 godiste. Veliko hvala