Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62525

    Postovani, moj suprug, 43g. , nocu u toku spavanja ima neka cudna trzanja tijela. Nekad nogom, nekad rukom. Jednom sam krenula da ga probudim i osjetila kako mu misic na ruci igra. On se ujutru toga ne sjeca, inace posao koji radi je takav da je vecinu vremena na nogama. Molim vas za savjet, hvala.

    Odgovoreno: 06. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #62525

    • U zadnji nekoliko godina i meni se javlja trzaji po telu bilo uvece ili popodne da spavam a ja od 1 godine kao dete bolujem od toga a od svih ukucani mi ruse autoritet i emocije umesto da mi to daju kao pravom coveku a oni bi izgleda dibidus da budem invalid do kraja zivota. . .