Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62503

    Postovani, doktore u ponedeljak 07. 06. 2010 zakazana mi je operacija zucne kese (laparaskopijom) , danas sam uradila rezultate, sve je u redu osim sedimentacije koja je povisena 42 (napominjem bila je 70 pre 2 meseca kada sam imala upalu z. Kese i lezala sam u bolnici) i alkalna fosfataza mi je 290, a pre 20 dana bila je 224. Da li ce to biti problem i da li ce u takvom stanju moci da se uradi laparoskopski zahvat. Unapred hvala i molia bih vas da mi sto je pre moguce odogovorite jer sam uznemirena zbog toga.