Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #62462

    Postovanje, zeleo bih da znam da li je moguce da se u periodu od godinu dana promeni doplerom izmeren procenat stenoze aci sa 40% na 70% ? Oba merenja su izvrsena u istoj ustanovi, a prvo merenje je potvrdjeno i na vma. Leva aci ima totalnu okluziju od pre nesto vise od godinu dana (bio je slog) . Od tada lekovi se redovno piju a ishrana je bez masti i secera. Hvala unapred.