Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6216

    Postovanje Hvala vam na odgovorima..Ove nalaze koje sam vam poslao su dijagnoza sa biorezonantnog i termovizijskog skenera.Napisao sam sve ono sto je bilo u dijagnozi.Krvna slika mi je u redu, hormoni isto..Javicu se fizijatru kako ste mi rekli..I pocecu sa terapijom koju ste mi dali..Zanima me koliko dugo treba da uzimam ovu terapiju???Jos jednom vam se zahvaljujem i zelim sve najbolje..Pozdrav