Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6155

    Postovani, imam sladeci problem, desilo mi se u Austriji u toku voznje, imao sam neko crnilo pred ocima i kao neki strah, vezbao sam svakodnevno i radio, isao sam na preglede i srca i neurologa, ustanovljena mi je slabost misica desne ruke, isao sam tri nedelje na diadinamik i vazbe za vratni predeo, strasno sam nervozan od tad dobio sam fobiu na visinu imam vrtoglavice i slabost cele desne strane tela misici desne strane su mi vidno opusteni cak i na glavi, presao sam sve preglede i vratio se vezbanju ali ta slabost tela ostaje posle vezbe desna strana tela mi je manja od desne, niko ne zna sta je, imam i neki tup bol u predelu desne slepoocnice. Hvala