Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6028

    Hvala vam na vasem odgovoru.evo moja duznost da vam vratim odgovor: Ja sam sve to uradila,bila na EEG snimanje i cjelosno i na levu stranu glave su mi pronasli malo zapusenje vene i to mi sve skandale pravi svakih 15 dana cak i na spavanju(to je svaku noc-Budim se,al neznam,i odjednom pravim neke stvari i posle kad se osvestim mi kazu da sam pala,a ja to neznam nista).Evo rekla sam vam i molim vas barem neke tablete preporucite mi. Hvala!

    Odgovoreno: 02. 06. 2008.
    • Postovana,
      ne mogu tek tako da vam odredim terapiju na osnovu vase interpretacije. EEG-om ne moze da se odredi zapusenje "neke vene". Napisite mi izvestaj EEG u celosti i uradite MR mozga sa angiografijom. Javite se sa nalazima da pomognem oko terapije mada je najbolje da terapiju odredi neurolog u mestu odakle ste.