Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6012

    Pozdrav Imam jedno pitanje..Septembra prosle godine nakon zadobijenog blagog udarca u celo osecam peckanje i blago trnjene ruku, nogu i lica (u predelu brade i lica)....Osecam i pulsiranje u stopalima..Takodje imam i neki neugodan osecaj ispod oba pazuha.Iste simptome sam imao i u predelu kicmenog stuba ali su vrmenom nestali.Javljao sam se doktorima koji su konstatovali da je doslo do blagog ukljestenja zivaca i da je to posledica peckanja i trnjena..Dijagnoza je bila poremecaj cirkulacije i emocionalna uznemnirenost..Radio sam i analize krvne slike i hormona i sve je u redu...Uzimao sam tri mesaca americke biljne preparate ali bezuspesno..Sada ne znam sta da radim.....Unapred se zahvaljujem na odgovoru...POZZZ

    Odgovoreno: 02. 06. 2008.
    • Postovani,
      trnjenje ruku i nogu najverovatnije potice od spondiloticnih i diskartroticnih promena vratne i lumbosakralne kicme. Uradite ako vec niste rentgenski snimak vratne i slabinske kicme, laboratoriju sa krvnom slikom. Do tada mozete uzimati tbl.Rantudil forte 1x1 (povremeno kada su tegobe najizrazenije), drag.Beviplex 3x1 (redovno), tbl.Tetrazepam 1x1 (povremeno kada su tegobe najizrazenije). Javite se sa nalazima.