Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5900

    Evo mene!Postovanje!!!Vidim da me znate vec,pa da predjem na stvar!Ha,ha,ha!Mala sala,nadam se da se necete naljutiti?U pravu ste za desnu stranu lica tj.donjeg dela brade!A sada na levoj strani osetim igranje onako kako sam vec rekla,kao kada oko igra tako igra sve ostalo!Oko i kraj usne vidim i ja,i ostali oko mene.Na drugim delovima lica osetim golicanje ali nista nije primetno,samo je dosta neprijatno!Danas je redje nego ovih dana i slabijeg je intenziteta!Mogu da kazem da nisam napeta,nervozna,pod nekim stresom!!!Sto se tice terapije umesto Trentala u apoteci su mi dali Pentoksifilin 400mg.,kazu da je isto!Ja cu to da pijem pa cu opet da vas gnjavim!Glupo pitanje,ali da li taj lek ne moze nikako da mi naskodi???Sada mi jos recite za,kako se radi,da li je to bolno i na osnovu cega to mogu da trazim od nekog lekara da mi uradi ako to on sam ne zeli!??A kolika je cena kod privatnika,ako znate?Veliki pozdrav od srca zeli sada vec Vasa MIMA!

    Odgovoreno: 28. 05. 2008.
    • Postovana,
      Trental ili Pentoksifilin ne moze da vam naskodi, samo je bitno da ga uzimate 2x1 i to posle jela jer moze da bude tezak za zeludac i drag.Beviplex 3x1. SEP n.trigeminusa nije bolan, pokusajte da uradite na nekoj od Neuroloskih klinika (ne znam gde zivite) a privatno nisam siguran koliko kosta (moguce nesto preko 2.000,00 din.), EMNG lica je malo neprijatniji u toku snimanja (sa slicnom cenom privatno).