Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5848

    Postovanje!Ja Vam se javljam treci put sto je znak da ste stvarno dobri i da Vam verujem!A i samim tim ovim putem zelim da Vas pohvalim i da Vam kazem da,kako meni tako verovatno i drugima koji Vam se javljaju mnogo znacite i da ostanete takvi kakvi ste!!!Ja bih da Vas pitam da li trebam da se javim lekaru ako imam sledece simptome:LEVA STRANA LICA MI PODRHTAVA,IGRA MI OKO A KAKO ONO IGRA TAKO I VRH USNE,VRH NOSA, OBRAZ,VRH OBRVE,CELO...I SVE TAKO U KRUG!Nista nije bolno ali je prosto neprijatno!To traje vec tri dana pa me zanima sta moze biti!HVALA VAM OD SRCA NA SVEMU!!!

    Odgovoreno: 26. 05. 2008.
    • Postovana,
      niste mi rekli da li je podrhtavanje za prethodna tri dana bilo neprekidno ili povremeno i da li ste sada u stanju nepetosti zbog nekog problema. Da li vi to podrhtavanje primecujete u ogledalu ili neko pored vas na vama? Sada je u pitanju leva strana a u prethodnim javljanjima smo govorili o desnoj strani lica. Da li ste uradili trazenu metodu (SEP n.trigeminusa)? U principu nista nije ozbiljno i ako ostane na nivou podrhtavanja znaci da je posledica napetosti, umora i sl. Koristice vam prethodno preporucena terapija (drag.Trental 400 2x1, drab.Beviplex 3x1). Javite se sa odgovorima.