Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5809

    Postovani doktore, pre 10 - tak dana pocinjem da osecam trnjenje butine leve noge i to samo pri stajanju.Kada hodam, lezim sedim trnjrenje prestaje.Uporedo sa tim osecam blagi bol u donjem delu ledja. Sta da radim? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 25. 05. 2008.
    • Postovani,
      radi se o blazem obliku isijasa, sto znaci obustavite fizicku aktivnost i savijanje gde dolazi do istezanja ledjne muskulature. Uradite MR (magnetna rezonanca) lumbosakralne kicme ili CT L4, L5 i L5, S1. Do tada tbl.Movalis 7,5mg 2x1, drag.Beviplex 3x1, tbl.Tetrazepam 1x1. Izbegavajte susenje znoja na vama, i spavajte na tvrdjem krevetu. Nikakve vezbe do snimanja ne upraznjavajte i masaze. Javite se sa nalazima.