Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5613

    Imam 21 godinu. Zadnjih nekoliko noci me je probudio uuuuzasno neprijatan jak i ostar bol u potiljku koji kratko traje.. I tako pauzira minut pa me opet presece i tako nekih sat vremena. Sinoc sam npr uzela da masiram vrat i primetila sam da pri dodiru jednog mesta na vratu osecam taj bol samo je blazi. Kada sam ponovo legla non stop me je `zigalo` u predelu iza uva i bol se siri ka glavi. Sta mi se desava, mama kaze da je verovatno zbog promaje, ima li potrebe da se odmah trcim lekaru?