Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5547

    Postovani, u poslednjih nekoliko dana mi se javlja trnjenje na levoj ili desnoj strani lica koji se siri po celoj desnoj ili levoj strani u predelu glave i traje nekoliko sekundi,a nekad i iza u predelu( kako da se izrazim) najgrublje receno glave, stvarno se ne razumem u termine. Inace imam 23 god, glavobolja nema, mozda jednom u tom periodu kada je pocelo trnjenje i prosla je kada sam popio pola analgina. Interesuje me vase misljenje sta bi moglo da bude, unapred zahvalan...