Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5546

    POSTOVANI dr.NIKOLA!iMAM 28god.Pre tri godine prilikom vadjenja umnjaka ostecen mi je nerv i desna donja strana vilice,tacnije brade mi je anestezirana tj.posle odredjenog perioda prestala je anestezija i trnjenje sada mi je skroz neosetljivo!ORALNI HIRURZI SU ME POSLALI KOD NEUROLOGA KOJI MI JE I NE PREGLEDAVSI ME I NE PITAVSI ME NISTA DAO TERAPIJU BENSEDIN od 5mg. TRENTAL od 400mg. I NEKU AMPULU CINI MI SE DIPROFOST i rekao da ce sve proci kada to sve popijem i primim inekciju!Kada sam otisla po recepte dr. OP mi to sve nije prepisala i rekla da promenim lekara spec.NEUROLOGA!Molim Vas recite mi sta Vi o svemu tome mislite i da li ce meni ta neosetljivost ikada proci! OCEKUJEM VAS ODGOVOR KOJI CE MI PUNO ZNACITI I UNAPRED VAM HVALA!

    Odgovoreno: 17. 05. 2008.
    • Postovana,
      nisam vas bas razumeo, pominjete trnjenje mi je sada skroz neosetljivo? Pojasnite mi vase tegobe. Zakazite i snimanje SEP n.trigeminusa. Terapija kolege neurologa nije bila pogresna, treba dodati i drag.Beviplex 3x1. Javite se sa novim detaljima (detaljnim opisom tegoba i nalazom), pa cu vam reci sta da ocekujete.