Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5474

    Postovani doktore imam 50 godina i vec od 28 godine bolujem od jeden bolesti sto jos uvek neznam ni kako da je nazovem ,padam u nesvest svaki 15 dana gubim svest , ponekada je to izrazeno preko vikanja , plasenja jako hrkanje sve uvezi neznam ustvari sta se desava samnom posle padanja neznam gde sam neznam sta pricam neka vrsta ko epilepsija kocenje svaki deo tela .E sada za sve ove godine isla sam po raznim klinikama i snimanja od glave do pete , al doktori kazu nema nista na snimke sve je u redu i da nema nista a vako da sam bolesna to je sasvim nemoguce .Molim vas za odgovor na moju adresu ukoliko postoi neki lek za moju bolest da mi kazete bez obzira koliko kosta i da mi kazete koja je ustvari moja bolest gde da idem gde je lek ? Srdacan Pozdrav

    Odgovoreno: 14. 05. 2008.
    • Postovani,

      neozbiljno je da vam sa ove daljine odredjujem terapiju. Ne znam kako izgledaju ti napadi, ne znam rezultat vaseg neuroloskog pregleda. Treba da uradite (ako niste) magnetnu rezonancu glave i EEG, laboratoriju sa elektrolitima. Ako imate ove nalaze napisite mi ih u celosti, a ako ne napisite kad uradite.