Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5410

    Postovani, vec duze vreme osecam vrtoglavicu prilikom naglog zabacivanja glave  u nazad ili u levu stranu. Vrtoglavica se javlja trenutno izaziva trenutnu mucninu i nestabilnost i nakon 3-4 sekunde nestaje. do sada sam uradio samo snimak vratnog dela kicme gde su uocene degenerativne promene. Da li mi mozete objasniti o cemu bi se moglo raditi?