Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5370

    Postovani, hvala Vam na brzom odgovoru, moje tegobe su ukocenost i bol u donjem delu ledja, koja varira, ima dana kad je slabija, ili jaca, pogotovo pri sedenju, kretanju i saginjanju. Da napomenem, imam 35 godina, zanima me sto mogu poduzeti u vezi lecenja? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 13. 05. 2008.
    • Postovana,
      ponavljam za precizniji nalaz treba da se uradi CT tog dela kicme ili MR. U medjuvremenu mirovanje, izbegavanje dizanja tereta i terapija: tbl.Movalis 15mg 1-2x1, tbl.Tetrazepam 1x1. Ne bih preduzimao nista u vezi sa vezbanjima dok ne uradite neko od ova dva snimanja jer se nalaz moze u nekim slucajevima i pogorsati sa vezbanjem.