Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5320

    Pitanje je sledece: da li smem da probam da uzimam spominjani Cavinton i Mg na "svoju ruku" jer imam vrtoglavice i mucnine tokom celog dana...i ubrzan rad srca...i ukocenost leve strane vrata...bila sam kod interniste, pijem propranolol a kod neurologa tek planiram da odem jer mi nije nista bolje... Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 05. 2008.
    • Postovana,
      ukocenost vrata ukazuje na spondiloticne promene u vratu za sta bi dobre bile tbl.Tetrazepam 1x1 a ako postoji i bol onda tbl.Movalis 7,5mg 2x1. Treba da snimite rentgenski snimak vratne kicme. Kao dodatna terapija moze da bude tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela) i tbl.Mg 150mg 2x1. Uradite i dopler krvnih sudova vrata pa se cujemo.