Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #5228

    Postovani doktore,javljam se zbog problema koji imam vec duze vreme.Stalno mi se javljaju vrtoglavice,ali ne klasicna vrtoglavica vec kao neka nestabilniost pri stajanju i ponekad kad hodam osecam kao nestabilnost u nogama.Snimila sam vrat i sve je u redu,radjen je i kolor dopler vrata i to je u redu i lekari su dosli do zakljucka da je na psihickoj bazi i dali mi ksalol 0,5mg. dva puta dnevno i strugeron forte dva puta dnevno.Od njih mi je bolje ali do kad da ih pijem,da li je to resenje za stalno.Zaboravila sam da kazem da sam bila i kod otorinolaringologa i tu je sve u redu.Vrtoglavice mi se javljaju i pri promeni vremena ,narocito kad je kisa i tmurno vreme.Molim vas pomozite mi i unapred hvala.