Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #5168

    Poštovani,molim Vas za jedan ako može precizan odgovor.Moja majka koja ima 57 godina doživela je moždani udar .To je bilo pre mesec i po dana,posle toga imala je još jedan dosta manji pa po preporuci njenog lekara rađena je magnetna rezonanca privatno na kojoj lekar specijalista nije video ništa strašno da bi bilo hitno za hospitalizaciju već samo za daljnje lečenje kod ličnog lekara.Moje pitanje je:kako je moguće da posle dan i po doživi tako jak moždani udar da je već 4 dan u polu komi i da se to nije moglo predvideti na magnetnoj rezonanci.Ovaj poslednji udar je bio za razliku od prethodnog sa desne strane i bio je toliko jak da je desna strana mozga toliko otekla da se jasno vidi na skeneru potiskivanje leve steane mozga. Unapred hvala na Vašem odgovoru. Pišem Vam po drugi put u nadi da ćete mi odgovoriti još jednom unapred hvala.