Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #4439

    Postovani,imam 29 godina,vrtoglavice,zujanje u usima,nestabilnost pri hodanju,nekada mutna slika pred ocima...to su moji simptomi koji traju vec 5 godina.Radila sam EEG(uredan),REG(uredan),krvna slika uredna,centar za ravnotezu(uredan),sluh (uredan),ocni pritisak(uredan),kada mi je dr pregledala ocno dno rekla mi je da su mi krvni sudovi izuvijani i napeti,neuroloski pregled(uredan),krvni pritisak 120/80.Zbog moje Vrtoglavice,zamucenosti u glavi,i nekada osecaj zamisljenosti,hodanja levo desno...dobila sam i strahove vremenom te sad pijem rivotril od 0,5x1 i seroxat 1x1 vec 1,5god i bolje mi je sto se tice strahova ali ja i dalje imam vrtoglavicu i sve gore navedene simtome.Ja vise nisam pametna sta mi je jer sam po mom nestrucnom misljenju zakljucila da nije na nervnoj bazi nego da verovatno postoji neki uzrok tome.Tako bih vas molila da mi kazete sta ja dalje da radim,koje jos preglede da izvrsim.Hvala unapred na odgovoru!

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.
    • Postovana, zbog navedenmih tegoba pored do sada uradjenog treba da uradite i rentgenski snimak vratne kicme (zbog eventualne spondiloze) i dopler krvnih sudova vrata sa eksploracijom i stitne zlezde ako je moguce pri istom pregledu. Do tada predlazem terapiju tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela), tbl.Mg 150 2x1, tbl.Vit C 1000 1x1. Javite se sa nalazima. Pozdrav