Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #4351

    Moja majka je 1949.godiste,na snimku glave konstatovano je sledece RTG TURSKOG SEDLA: Nekorektna pozicija i ugao snimanja.Fosa turskog sedla prosirena-kranio selarni indeks uvecan 7.8 a referentna vrednost mu je 7.3 za tu zivotnu dob.Na profilnom snimku lobanje dobija se utisak ispunjenosti fose turskog sedla mekotkivnom promenom. Uputili su je na MR. Molim vas,objasnite mi ocemu se radi.