Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2582

    Imam 35 godina.Poslednjih 20 dana neprekidno imam glavobolje u vratnom i  temenom delu glave.Glavobolja nije uvek istog inteziteta ali je  konstantna.Bol nije toliko jak da bih koristila analgetik.Inace imam  problem sa spondilozom. Pritisak mi je nizi odnosno obicno je  90/60.Molim za savet.

    Odgovoreno: 24. 01. 2008.

    • Postovana,  predlazem uz rehabilitacioni tretman vratne kicme (preporucuje se dva puta  godisnje a nekad i cesce) tbl.Cavinton 5mg 3x1 posle jela (jedini od  vazoaktivnih lekova koji svojim dejstvom ne snizava dodatno pritisak),  tbl.Mg 150 2x1, tbl.Vit C1000mg 1x1. Prekontrolisite vid, laboratoriju  (krvna slika) i uradite EEG. Javite se sa nalazima i reagovanjem na  lekove.  Pozdrav