Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2415

    Postovani, molim Vas za odgovor na sledece pitane.  Moj muz vec 3 meseca oseca trnjene a zatim i bol u 2 prsta desne ruke, a  odnedavno je poceo i otok ta dva prsta. On ima 62 godine, u radnom je  odnosu.Od dijagnostikovanih bolesti ima, povisen krvni pritisak za koji  uzima terapiju redovno, i suzenje karotida vrata za 33 i 28%.  milim da mi odgovor uputite na mejl, unapred hvala.  pozdrav

    Odgovoreno: 16. 01. 2008.

    • Postovana,  ako su sve tegobe te, koje ste opisali, onda najverovatnije poticu od  spondiloze vratne kicme. Znaci uradite Rentgen vratne kicme i EMNG desne  ruke. Do tada terapija: tbl.Movalis 7,5 2x1, drag.Beviplex 3x1 i ako  postoji ukocenost vratne kicme tbl.Tetrazepam 1x1. Javite se sa nalazima.  Pozdrav