Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2414

    Gospodine doktore, javljam se povodom jakih migrenskih napada koje ima  moja zena pa joj je doktor sa VMA prepisao dihidroergotamin ampule koje  ne mogu nigde da nadjem, pa vas molim da mi pomognete i kazete gde da ih  kupim ili kako da dodjem do njih. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 16. 01. 2008.

    • Postovani,  akokolega insistira na ampulama pokusajte ako ih vec nema u apotekama da  nadjete na nekom od Ginekoloskih odeljenja jer se taj lek daje trudnicama  u nekim situacijama. Mozete da ga nadjete u tabletama to je lek Amigren  (samo na pocetku napada po 1 ili 2x1) potpuno isti hemijski ili slican  tbl.Imigran 1 na pocetku napada.  Pozdrav