Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2282

    mojoj sestri je na ct-u dijagnosticirana minorna protruzija diska l4 i  l5 bez kompresije na nerve.doktor joj je rekao da miruje sve do  prestanka bolova a onda da dodje na fizikalnu terapiju. Ona vec 17 dana  ne ustaje sa tvrdog kreveta i nije joj nimalo bolje, a od tableta jedino  uzima povremeno diklofen koji joj skoro nimalo ne pomaze. ima 25 god i  vec 4,5 mjeseca osjeca jaku bol. Zahvalna bih vam bila ukoliko bi ste  nas savjetovali sta da radimo.  Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.
    • Postovana,  bolovi ne prestaju sami po sebi vec samo uz terapiju tako da me cudi savet  lekara ako to nije nesporazum. Predlazem da pocne sa terapijom:  amp.Movalis 1x1, amp.Dexason II jednom dnevno, amp.Ranisan I, amp.Beviplex  I, amp.Bensedin I sve u misic jednom dnevno 5 dana uz mirovanje. Potom se  javite da mi kazete kako je zbog dalje terapije.  Pozdrav