Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2277

    Postovani  Evo vec 4 nedelje patim od konstantnih vrtoglavica, 24 casa. Nekada se  oseti manje nekada vise. Radila sam ultrazvuk vrata da provere da li krv  dostize u mozak i sve je bilo u redu. Takodjer sam i snimala glavu  medjutim i tu je sve u redu. Sada 10.01.2008 idem da radim taj test koji  treba da potvvrdi da li je u pitanju vertigo ili nesto drugo. Molim vas  recite mi sta je moguce uraditi da bi se ovo olaksalo i proslo posto  zbog toga nemogu da vozim ili sama idem nekuda jer mogucnost jake  vrtoglavice postoji sa svakim pokretom a i sam strah koji se javlja.  Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.
    • Postovana,  ne znam sta podrazumevate pod snimanjem glave posto ima puno metoda. Koji  je to test za vertigo ili "nesto drugo" kako ste napisali? Vama treba  neuroloski i ORL pregled, magnetna rezonanca mozga uz rentgen vratne  kicme. Ne znam da li imate i problema sa vidom ili ne (duple slike, ispad  vidnog polja, nejasan vid i dr.) i druge tegobe uz vrtoglavicu. Pocnite sa  tbl.Cavinton 5mg 3x2, tbl.Mg 150mg 2x1, tbl.Aspirin protect 100 1x1,  tbl.Bedoxin 2x1 i javite se sa rezultatima pregleda.  Pozdrav