Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2275

    pozdrav!  obracam se Vama jer sam prethodno obavila preglede kod reumatologa.Imam  31 godinu,dvoje dece,mladje dete ima 15 meseci i jos uvek ga  dojim.Poslednjih 5 meseci imam strasne bolove u sakama,sitnim  zglobovima,a cesto i zglobovima nogu,kolnima.Uradila sam sve analize  krvi,rengen saka i zglobova ruku,ultra zvuk i svi rezultati su dobri.Dr.  je konstatovala da ne postoji artritis i sledeci pregled koji cekam je  mag. rezonanca.Dr. ipak smatra je je pre svega u pitanju umor posto vec  blizu godinu dana ne spavam dobro,beba se budi svakih sat  vremena.Takodje pominje i dojenje koje me dodatno iscrpljuje.molila bih  vase misljenje.  Inace uzimam kompleks vitamima za dojilje.  Hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.
    • Postovana,  slazem se sa misljenjem lekara. Ne znam da li ste u okviru laboratorije  uradili reuma faktore i druge analize za sistemska oboljenja ili samo  obicnu laboratoriju. Savetujem prekid dojenja da bi mogli da se posvetite  sebi i svojim tegobama a i da bi prosirili krug lekova koje mozete da  uzimate. Javite se sa nalazima.  Pozdrav