Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2272

    Imam ceste bolove u glavi a ne znam koji je uzrok.imam 21 godinu,ucim  ali ne toliko da bi mi to stvaralo opterecenje i bol u glavi.Cak i  ujutru kada sam naspavana samo odjednom se javi jak talas bola na bilo  kom mestu leve,desne hemisfere ili pozadi na potiljku.Veoma cesto osecan  neko vrenje,toplotu na samom vrhu glave,kao da se nesto kuva.Da li je  potrebna neka ozbiljna kontrola,neko snimalje.Ne bih vam se obratila da  mi se ovo ne desava svakoga dana .Bol je nekad toliki da se uhvatim za  glavu i cekam ne bi li me proslo.Ocekujem vasu poruku.

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.
    • Postovana,  da li se bolovi pojacavaju sa naporom, ciklusom ili sa promenom vremena?  Kakav vam je pritisak? Uradite Rentgen vratne kicme, EEG, Fou (pregled  ocnog dna uz odredjivanje dioptrije), laboratoriju sa krvnom slikom. Do  tada pocnite sa tbl.Mg 150 2x1, tbl.Vit C 1000 1x1, redovno a kod bolova  po potrebi tbl.Naksetol 1-2x1. Javite se sa nalazima.  Pozdrav

Komentari na pitanje: #2272

    • Imam 20 godina, povremeno mi se javljaju umjereno jaci pulsirajuci bolovi u bilo kojem dijelu glave. Ali moram dodati i to da imam ceste bolove u donjem dijelu ledja koji su takodjer povremeni. Popijem voltaren i prodje bol. Bol u ledjima mi nekada mi stvara bol i s desne strane u donjem dijelu stomaka. Molim vas za misljenje sto prije. Hvala