Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2270

    Pozdav.Imam 26 godina i sledece simptome:slabost u nogama(ponekad i u  rukama),bolo izmedju plecki(u jednoj tacki),trnjenje leve starane  obraza,vrtoglavice(osecaj kao da se slika ispred mene naglo pomeri i  stane) trnjenje temena(retko),osecaj konfuzije i gubljenja u  glavi,ponekad bolovi u donjem delu ledja(krstima),otezano  disanje(gusenje),aritmije srca(ponekad),znojenje dlanova,bledo lice  ponekad,podocnjaci.Moram da vam kazem da sam pod jakim konstantnim  stresom,kao i da mi fizicka aktivnost nesmeta(imam cak utisak da se  bolje osecam posle neke rekreacije).Od analiza sam uradio :krvnu sliku i  mokracu i to je uredu.Izvinjavam se ako sam postavio pitanje na  pogresnom mestu.Unapred hvala i prijatno.

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.

Komentari na pitanje: #2270

    • I ja takodje imam iste simptome sto mi je veoma neprijatno u drustvu kada mi se desi takodje i ja pijem bedoxin