Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2021

    Postovani,  molim Vas za savet i odgovor. Imam 27 godina.Iz pIrota sam. Poslednjih  nedelju dana imam izraženiji tremor ruku u situacijama kada se nadjem u  nečijem društvu npr. kada trebam da popijem piće ili da nekoga nečim  uslužim i slično ali je takodje i primetan stalni tremor obe ruke  (prstiju) Tremor ruku se javio neposredno posle jednog stresnog  dogadjaja koji mi se desio pre 4 godine kada me je na ulici napao  manijak. Tada sam bila jako uplašena. Sve do avgusta meseca tremor ruku  je bio slabo izražen, nisam npr. imala uvek tremor kada trebam nekoga  uslužiti ili nešto popiti u društvui sl. U avgustu mi se desila još  jedna jako stresna porodična situacija, neprestano sam pod stresom i  nervozom. Da li je moguće da se zbog svega toga kod mene javio tremor  ruku i kome da se prvo obratim za pomoć. Da li se tremor ruku leči?  Molim Vas za odgovor i hvala puno unapred.

    Odgovoreno: 18. 12. 2007.
    • Postovana,  vi imate podrhtavanje ruku a na vasu srecu nemate tremor kakav postoji u  neurologiji. Sve je posledica pretrpljenog stresa i napetosti.  Preporucujem tbl.Bedoxin 2x1, tbl.Mg 150 2x1 (sumeci) i nastavak druzenja  a ne povlacenje u sebe. Ako ne pomogne javite se psihijatru.  Pozdrav