Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #1915

    Obratila sam vam se ranije u vezi glavobolja. Preporucili ste tbl.Mg 150   2x1, tbl.Vit C 1000 1x1, tbl.Bedoxin 2x1. Uzimam 15-ak dana ove vitamine i   magnezijum i dobro se osecam, nema glavobolja. U apoteci sam uzela BIOFAR   MAGNEZIJUM 200 mg sa vit b1 b2 b6 b12 (na pakovanju pise 1 dnevno) umesto   Mg   150 mg i bedoxin (2 puta dnevno). Da li je to adekvatna zamena i da li je   potrebno da ovaj Magnezijum od 200 mg uzimam 2 puta dnevno? Jos jedno   pitanje- koliko dugo vremenski smem da uzimam vit C i Mg a da se ne dogodi   nesto nepozeljno? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 12. 2007.
    • Postovana,  raduje me da vam je bolje. Mozete slobodno da uzimate 2 tbl. dnevno Mg 200mg  (jedna ujutro i jedna uvece) bez bojazni od predoziranja kao i Vit C - nema  nezeljenih efekata i u odnosu na duzinu uzimanja. Slobodno ih uzimajte i sa  tbl.Bedoxin (vit B6) 2x1 iako ga ima u tom pakovanju Mg jer kad je sumeci  oblik u pitanju uvek odredjena kolicina ispari pri rastvaranju.  Pozdrav