Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #1754

    Zanima me uspesnost primene Tolperizon-hidrohlorida u suprimiranju tegoba   multiple skleroze.

    Odgovoreno: 23. 11. 2007.
    • Postovana,  mnogobrojna je terapija za lecenja multiple skleroze. Nijedna ne leci bolest  (u potpunosti) vec samo odlaze pogorsanja i olaksava tegobe i simptome. Za  koju se opredeliti zavisi od oblika bolesti (ima ih vise), te se treba  javiti neurologu koji se bavi demijelinizacionim oboljenjima i koji ce nakon  neuroloskog pregleda i skorovanja odluciti o terapiji.  Pozdrav