Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #1644

    postovani doktore pre godinu i po dana sam dobio zujanje u desnom uhu a   pre godinu dana sam uradio nmr endokranijuma s osvrtom na pontocerebr.ugao   i   nalaz je bio u redu.sad odskoro od pre par sest meseci imam nestabilnost u   hodu koja se manifestuje kao da gazim po neravnom tlu i ljljanje u   nogama.recite dal da uradim opet nmr endokranijuma.p.s.pisao sam vam vec